טיפים לבחירת מנעולנים בתל אביב

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הבית הוא המקום החשוב ביותר. בבית אנו מרגישים מוגנים מפני כל מאורעות היום, הלחצים והמחשבות, העימותים וההתמודדויות השונות. תודות למגוון מערכות ההגנה הקיימות כיום ניתן לשמור על הבית מפני סכנות לא צפויות שונות כגון פריצה וסיכונים אחרים העלולים להביא אף לסכנה לחיי אדם.

באמצעות מערכות ההגנה המתקדמות הקיימות כיום ניתן למצוא אינספור אפשרויות מיגון שונות השומרות על השקט הנפשי ועל הביטחון בבית. כדי להתאים את מערכת האבטחה הראויה יש צורך בבחירת מנעולן מתאים. מנעולנים הם מי שהוכשרו לביצוע העבודה באמצעות קורסים מתאימים בתחום המנעולנות. ישנם כמה פרמטרים קבועים המגדירים את איכותו של מנעולן מקצועי ואת מידת המקצועיות שלו.

בחירת מנעולן הינה בין ההחלטות היותר משמעותיות בחיינו. זאת משום שלמנעולן יש אחריות על בחירת המנעולים המתאימים ואף יתרה מכך – המנעולן הוא זה האחראי על פריצת המנעולים והתקנתם ועל כן הוא חייב לנהוג בכנות ויושרה בעת אבחון הבעיה ובחירת המערכת המתאימה.

מנעולנות: תחום המתפתח במהירות

תחום המנעולנות הוא ענף המתפתח בקצב עצום בשנים האחרונות. קצב ההתפתחות של עולם המנעולנות הינו בין המהירים בארץ ולא בכדי ניתן למצוא בו רבים אשר אינם מגיעים מן התחום במקור אלא "תופסים טרמפ" על ההצלחה הקיימת בתחום ועל הביקוש הגבוה למנעולנים בכל אזורי הארץ ובכל שעות היממה.

תרחיש זה הוביל למצב בו "מנעולנים" רבים מציגים את עצמם כאנשי מקצועף למרות שהם חסרים את הניסיון הדרוש לעיסוק בתחום, אין להם את ההשכלה המתאימה ואפילו לא אישור משטרתי.

פרמטרים לבחירת מנעולן

תעודת יושר

על מנת להגביר את הסיכויים כי אכן מדובר במנעולן מקצועי חשוב לבקש לראות מספר תעודות שונות. בין התעודות נכללות בראש ובראשונה אישור משטרתי לעיסוק בתחום המנעולנות.

ללא אישור משטרתי המוודא כי בעברו של האדם לא קיים תיק פלילי פתוח – אין לקבל את המנעולן לביצוע שירותים באשר יהיו. בחירת מנעולן הינה בראש ובראשונה אחריות כלפי הבית והחפצים שבו, ולכן לא תותר כניסה של כל אדם באשר הוא לבית הפרטי.

בדיקת המוניטין

היבט נוסף המאפשר לבחור מנעולן בחכמה הוא בדיקת המוניטין של האדם המעניק את שירותיו. מוניטין הינו למעשה תדמית העסק, אותה לא ניתן לקנות או לזייף. מאחר ומוניטין הוא תוצר של שנים רבות, במידה ולעסק או למנעולן יש מוניטין חיובי, הוא רכש אותו בצדק. נכון הדבר גם כאשר למנעולן יש מוניטין שלילי.

בחינת המוניטין וחוות דעת על בית עסק או על מנעולן בטרם קבלת השירות יכולה להיות הכלי הכי אפקטיבי של לקוח לבדיקת אמינותו של איש המקצוע.

ארגון המנעולנים הישראלי

חשוב לבדוק את השתייכותו של המנעולן לארגון המנעולנים הישראלי. ארגון המנעולנים הישראלי הוקם לפני שנים לא רבות ומאז הוא מאגד את אנשי המקצוע האמינים ביותר בתחום המנעולנות. אל ארגון המנעולנים הישראלי לא ניתן להשתייך אם לא מדובר במקצוע העיקרי של האדם העוסק בתחום ואם אינו בעל ניסיון בענף המנעולנות. כמו כן, מבצעים נציגי ארגון המנעולנות בדיקות מקיפות ופרטניות ביותר לאישיותו של המנעולן ולאיכות השירות שהוא מעניק ללקוחות.

רק לאחר שנציגי ארגון המנעולנות אכן השתכנעו כי מדובר באדם בעל יכולות מקצועיות מרשימות מחד ובעל יושרה, כנות, מוסר עבודה ואדיבות מאידך – הוא יוכל להשתייך לארגון המנעולנים הישראלי ולקבל את הגיבוי הדרוש במקרה של אי יכולת הגעה, חוות דעת נוספת, ביטול או תיקונים נוספים ועוד.

תחום התמחות – ההיבט האחרון אותו יש לבדוק כשבוחרים מנעולן, הוא תחום התמחותו. קיימים לא מעט סוגי מנעולים כיום כאשר כל אחד מהם הינו בעל אופי ייחודי משלו ותכונות ייחודיות לו כמו רב בריח, מולטילוק ועוד. באמצעות בחירה מנעולן בעל התמחויות רבות או לחילופין, התמחות אחת מתאימה – תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו