ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה – מה זה ואיך הוא יכול לעזור לנו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ביטוח

בעלי עסקים בכל תחום, בכל גודל, עובדים קשה מאוד בשביל לקיים, לשמור ולחזק את העסק שלהם. זה לא פשוט במציאות הכלכלית במדינת ישראל בכלל ובפרט לא היום. כמות העסקים שנפתחים מדי שנה היא עצומה, אך מנגד מספר העסקים שנסגרים, גבוה אף הוא. 

לכן זה לא מפתיע שבעלי עסקים מחפשים כל הזמן דרכים כיצד לשמור על העסק שלהם קיים ופעיל, עובד ומתפתח. מעבר לעובדה שהם מחפשים דרכים חדשות כיצד לספק שירותים ומוצרים ללקוחות, דרכים כיצד להתייעל ולחסוך בהוצאות, להגיע אל קהלים חדשים, הרי שהם מחפשים דרכים כיצד לשמור על עצמם ועל העסק שלהם מפני מקרים שעלולים לפגוע בו. בין אם מדובר על דברים חיצוניים או פנימיים, בין אם מדובר על דברים שיכולים לפגוע פגיעה מהותית בעסק או פגיעה קטנה, אך כזו שיש לה השפעה כלכלית.

אחד הדברים שיכולים לעזור הוא ביטוח לעסק. מדובר על פוליסת ביטוח שנועדה לספק כיסויים לבעל העסק במקרים שונים איתם הוא עלול להתמודד. כיסויים אלו הם בעלי כספי משמעותי, ויכולים להוות את ההבדל בין עסק פעיל לבין עסק שצריך לסגור את שעריו ולגרום לבעליו לראות איך החלום שלו מתרסק לרסיסים.

מה כולל ביטוח לעסק?

ביטוח לעסק כולל מספר מאפיינים שביחד מרכיבים את כל מה שבית העסק צריך ומתעסק בו.

בראש ובראשונה הביטוח מתייחס למבנה בו פועל בית העסק ולתכולה שלו. כך אם חס וחלילה קורה משהו שמחייב הוצאה כספית מצד בעל העסק, הרי שהוא יכול להיעזר בפוליסה לכיסוי. זה נכון לגבי נזקים למבנה, פגיעה בתכולה שלו, פגיעה במלאי של העסק וכן מקרים בהם כתוצאה מהאירוע ניזוק מבנה או תכולה של עסקים אחרים (מה שנקרא, ביטוח צד ג').

כמו כן, הביטוח מתייחס למקרים אחרים איתם בעל העסק עלול להתמודד. בין אם זו אחריות אישית, נזקים כלפי צד ג', נזקים למערכות המחשב של בית העסק, ועוד שורה ארוכה של כיסויים שקשורים לפעילות העסק.

חשוב לציין, ביטוח עסק הוא רלוונטי לכל אחד ואחת. לא משנה אם מדובר בעסק גדול או קטן, משרד, חנות, בית קפה או מבנה אחר. ביטוח עסק רלוונטי גם לבעלי מקצוע ועצמאיים המספקים שירותים ללקוחות בבית או במקומות אחרים. אז ישנן התאמות רלוונטיות לצרכים שלהם. הביטוח מתייחס לא רק למבנה ממנו העסק מספק שירות ישיר ללקוח אלא גם למחסנים בהם הוא מאכלס את הציוד והמלאי שלו.

לפני שרוכשים ביטוח לעסק, חשוב לדעת שאפשר לעשות את זה דרך חברת אשראי ולא חייבים להשתמש בחברת ביטוח לשם כך. אפשר להיעזר באנשי מקצוע שידעו לייעץ ולעזור בתהליך הבחירה. כך יהיה ניתן לבחור פוליסה מותאמת בצורה נכונה, הן מבחינת תנאים, כיסויים וכמובן בעלויות אטרקטיביות.

 ביטוח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו